Kim jestem? O Mnie

Kilka słów o sobie poznaj mnie

Cześć!

Nazywam się Dariusz Lewiński. Jestem profesjonalnym fotografem z Warszawy. Moja praca to moje hobby a moje hobby to robienie zdjęć. Mam nadzieję, że spodoba ci się moje portfolio i będziemy mogli wspólnie stworzyć coś wspaniałego!

Przez obiektyw świat wygląda inaczej i chciałbym wszystkim pokazać tę różnicę. Nauczyłem się tego od 12 roku życia, kiedy po raz pierwszy robiłem zdjęcia aparatem manualnym EXa 1A razem z moim tatą. Po latach praktyki , ukończeniu szkoły o profilu fotograficznym oraz wielu kursów i warsztatów , nauczyłem się technik, które pomagają mi w pracy. Od wielu lat pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie marki NIKON i wykorzystuję ich najlepsze produkty. Pomaga mi to w uzyskaniu doskonałych efektów w mojej pracy.

0
Awards Won
0
wykonane projekty
0
Zadowoleni Klienci
0
udane zdjęcia

Gdzie to możemy zrobić studio

To miejsce, w którym mogę pracować ze światłami i cieniami, aby stworzyć ciekawe ujęcia. Mówię o studiu fotograficznym, które znajduje się w Błoniu przy ul. Narutowicza 7. Tutaj możemy  stworzyć Twoje portfolio zdjęć w komfortowej atmosferze. Tu możemy również wykonać setki innych zdjęć jakie znajduja się w mojej ofercie. Od tradycyjnych zdjęć do dokumentów ( dowód , paszport , dyplom , legitymacja ) przez indywidualne sesje portretowe i brzuszkowe oraz zdjęcia okolicznościowe ( chrzest , komunia , ślub ) do bardziej złożonych projektów.

Jak to się stało postprocesing

Obecne techniki i programy pozwalaj nam dość istotnie ingerować w wykonane zdjęcia. Używajc profesjonalnego oprogramowania firm Phase One i Adobe mogę nie tylko poprawić jego poczatkowa jakość ale dość znacznie zmienić efekt końcowy.

Czasami nie można zobaczyć wyniku bez bezpośredniego porównania. Pokażę więc bezpośrednie porównanie zdjęć przed i po obróbce.

Jak to się stało Przetwarzanie zdjęć

Powrót Do Góry
Close Zoom
Zdjęcia na tej stronie są chronione prawami autorskimi